A 2011/12 tanév versenyeredményei

Csökkenő dátum szerinti sorrend: a legfrissebb van legelől.

I. Dobos C. József Emlékverseny (Budapest - 2012.1.18)

Szakács bronz érem:
Szőke Tímea (3/13.B) 
felkészítő tanár: Móni Ákos
Pincér 4.helyezés;
Zsűri különdíj a
legjobb kommunikációért:

Krekuska Noémi (2/12.A)
felkészítő tanár: Kozák Hajnalka
Cukrász 5. helyezés:
Üveges Eszter (3/13.A)
felkészítő tanár: Kiss Tamás
Szőke Tímea Krekuska Edina Üveges Eszter

 

III. Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny (Gyula-2011.12.10)

Szakács csapat különdíj:
Reisinger Martin, Szabó Debóra (1/11.B) 
felkészítő tanár: Móni Ákos
Arany fokozat (csapat):
Gila Ágnes, Vízhányó Györgyi (1/11.C)
felkészítő tanár: Kozák Hajnalka
Ezüst fokozat, egyéni:
Szilágyi Fruzsina (1/11.A)
felkészítő tanár: Kiss Tamás

 

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

AIDS ellenes Világnap alkalmából rendezett iskolai vetélkedő (Szeged-2011.12.01)

1. hely (csapat): Puskás Tilla, Szász Krisztina, Zsótér Georgina (10.G)

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

 

 

Hansági Emlékverseny (Szeged - 2011.11.25-26)

Legszebb cukrász díszmunka,
Legjobb cukrász napi készítmény,
Legjobb cukrász összteljesítmény,
Társadalmi zsűri különdíja Cukrásznak
Hansági Ferenc Emlékdíj
Csapatteljesítményben arany fokozat:

Varga Nikoletta (2/12.A)
felkészítő tanár: Kiss Tamás
Legszebb szakács díszmunka,
Hansági Ferenc Emlékdíj
Csapatteljesítményben arany fokozat:

Rakusz Krisztián, Enyedi Henrik (2/12.B)
felkészítő tanár: Csehó Éva
Legjobb pincér élőmunka,
Hansági Ferenc Emlékdíj
Csapatteljesítményben arany fokozat:

Kővágó Gábor, Gera Bence (3/13.A)
felkészítő tanár: Papós Zoltán
     
Csapatteljesítményben ezüst fokozat
Schnitta Emlékbiz. Különdíja:

Berczán Andrea, Kovács Attila (pincér) (3/13.A) felkészítő tanár: Papós Zoltán
Csapatteljesítményben ezüst fokozat:
Molnár Gergő, Liptai Attila (2/12.B)
felkészítő tanár: Sütő Csaba
Csapatteljesítményben ezüst fokozat:
Nagymihály Andrea (cukrász) 3/13.A
felkészítő tanár: Kiss Tamás
     
Csapatteljesítményben bronz fokozat: Csala Edit (cukrász) 3/13.A
felkészítő tanár: Kiss Tamás
Csapatteljesítményben bronz fokozat:Szarka Dóra (cukrász) 2/12.A
felkészítő tanár: Kiss Tamás
 
     

 

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

Hungarikumok vetélkedő (Hansági Emlékverseny) (Szeged - 2011.11.25-26)

  • 2. hely (csapat): Juhász Máté, Ludányi Kitti, Meggyesi Márk, Nagy Dániel 12.F

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

 

Junior légfegyveres OB (60 lövés) (Mór - 2011.11.25)

  • 10. hely (egyéni): Balla Imre (2/12.B)
  • 3. hely (csapat): Balla Imre (2/12.B)

Egri verseny (Eger - 2011.10.27-28)

  • "Észak-bükki régió különdíja Csapatteljesítményben ezüst fokozat": Gera Bence (3/13.A) (felkészítő tanár: Papós Zoltán)
  • "Észak-bükki régió különdíja Csapatteljesítményben ezüst fokozat": Szabó Debóra, Szekeres Vivien (1/11.B) (felkészítő tanár: Móni Ákos)

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

 

OTP Bank Takarékossági Világnap alkalmából szervezett vetélkedője (Szeged - 2011.10.27)

  • 4. helyezés: Barkóci Árpád, Borbás Bottyán, Juhász Bence, Megyesi Márk, Molnár Lili (11.G és 11.G) (felkészítő tanár Dr. Tamás Gabriella)

Szabadka, szakmai verseny (Szabadka - 2011.09.24)

  • Arany fokozat, szakács: Enyedi Henrik, Varbai Natália 2/12.B (felkészítő tanár: Csehó Éva)
  • Bronz fokozat, pincér: Nagymihály Patrícia 2/12.C (felkészítő tanár: Papós Zoltán)

Kattints a gombra a képtár megtekintéséhez!

 

Ismeretterjesztő-környezetvédő városi vetélkedő az Autómentes napon(Szeged - 2011.09.22)

  • 1. hely (csapat): Görög Martin, Kispéter Ádám, Makra Gergő, Patkó Dániel, Tóth Sándor, Szabó Krisztián, Varga Mariann   11.G  (felkészítő tanár: Varga Mariann, Szabó Krisztián)

Junior Tűzfegyveres OB (Budapest - 2011.09.17)

  • 3. hely (egyéni): Balla Imre 2/12.B
  • 2. hely (csapatban): Balla Imre 2/12.B

Nemzetközi Tiszai Halfesztivál halfőző kiskukta verseny (Szeged - 2011.09.03)

    • Arany fokozat, csapat+legeredményesebb csapat cím: Enyedi Henrik, Gordán Edvárd, Rakusz Krisztián 2/12.B (felkészítő tanár: Csehó Éva (szakoktatói különdíjas))
    • Arany fokozat, csapat: Búza Roland, Kertész Gábor, Molnár Gergő 2/12.B (felkészítő tanár: Benke László)
    • Ezüst fokozat, csapat: Sánta Dániel, Sebők Ágnes, Szabó Imre 3/13B (felkészítő tanár: Sütő Csaba)


Hansági Ferenc Szakképző Iskolája 
Szeged, Kenyérgyári út 8.
Tel./Fax: 62/547-242 
titkarsag@hansagi.sulinet.hu 
GPS: 46.2574, 20.119


Órarend | E-naplóEbéd 


Aktuális pályázataink, projektjeink

Erasmus+ :: Külföldi gyakorlatok

Részletek: 2017/16 | 2015/16 | 2014/15 | ...


Nemzeti Tehetség Program

Részletek: 2016 | 2015 | 2014 | ...


Határtalanul

Részletek: 2017 | 2016 | 2014 | ...


TÁRSADALMI INFRASTRUKTÚRA OPERATÍV PROGRAM KÖNYVTÁRI SZOLGÁLTATÁSOK ÖSSZEHANGOLT INFRASTRUKTÚRA-FEJLESZTÉSE - „TUDÁSDEPÓ-EXPRESSZ” (TIOP-1.2.3-11/1)

A pályázat címe:
„Változó Gutenberg galaxis” – Az iskolakönyvtár szolgáltatásainak fejlesztése a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM ORSZÁGOS TEHETSÉGSEGÍTŐ HÁLÓZAT LÉTREHOZÁSA – (MAGYAR GÉNIUSZ INTEGRÁLT TEHETSÉGSEGÍTŐ PROGRAM) (TÁMOP-3.4.4/B-11/2)

A pályázat címe:

"Behálózzuk a tehetségeinket" - a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola tehetségsegítő hálózatában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM SZAKKÉPZŐ INTÉZMÉNYEK FELKÉSZÜLÉSÉNEK TÁMOGATÁSA A RÖVIDEBB KÉPZÉSI IDEJŰ SZAKKÉPZÉS BEVEZETÉSÉRE. (TÁMOP-2.2.5.A-12/1)

A pályázat címe:

Az új típusú szakképzés bevezetésére való felkészülés támogatása a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


Fejlesztések a Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában a TIOP-1.1.1-07/1 pályázat támogatásával »