A 2010/11 tanév versenyeredményei

Csökkenő dátum szerinti sorrend: a legfrissebb van legelől.

HANSÁGI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY (2011. 04. 08)

3 iskola részvételével, összesen 23 résztvevő (18 vers, 5 próza). Az iskolából összesen 19 fő.
Prózamondó: II. hely Borbás Bottyán (11. G)
Versmondó: III. hely Nagy Dániel (11. F), Puskás Tilla (9. G)
Versmondó Különdíj: Horváth Dóra, Tóth Sándor (10. F)

VI. PELIKÁN GASZTRONÓMIAI KUPA, SZOLNOK (2011. 04.09)

Arany:

  • Kővágó Gábor Attila és Gera Bence, valamint
  • Molnár László és Tóth Tamás (Pincér)

Ezüst:

  • Sánta Dániel és Szabó Imre (Szakács)
  • Szőke Tímea és Kajtás Árpád (Szakács)
  • Bacsa Beáta Edit (Cukrász)

Bronz:

  • Ábrahám Tímea és Laczi Anikó (Cukrász)
  • Kiss Orsolya (Cukrász)
  • Berczán Andrea és Kovács Attila (Pincér)

MAGYAR ENSZ MODELL DIÁKEGYESÜLET ÉS A MAGYAR UNESCO BIZOTTSÁG LEVELEZŐ TANULMÁNYI VERSENYE (2010/2011-ES TANÉV, ILLETVE 2011.04)

Több mint száz versenyző csapat részvételével zajlott az 5 fordulós verseny, amelyen az iskola 2 osztályából, 3 csapat, 6 fő vett részt.

SZALAGAVATÓ TÁNCOK VERSENYE, SZÉKESFEHÉRVÁR (2011.03.26)

A 12.F osztály vett részt a versenyen a „Retro” című táncukkal

VÁROSI VÍZ VILÁGNAPI VETÉLKEDŐ KÖZÉPISKOLÁSOKNAK (2011. 03.21)

2. helyezés: Tóth Éva, Puskás Tilla, Szász Krisztina, Kiss Beáta

DUGONICS TÁRSASÁG IFJÚSÁGI TAGOZATA: „SZEGEDI KÉPEK, SZEGEDI ARCOK” – FOTÓ-ÉS KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT (2011. 02)

3. hely: Nagymihály Patrícia (12.G)

SZAKMACSOPORTOS SZAKMAI ELŐKÉSZÍTŐ ÉRETTSÉGI TANTÁRGYAK VERSENYE (2011. 02)

A versenyen 4 tanuló indult, az elődöntőbe nem jutottak tovább.

GORDIUSZ MATEMATIKA VERSENY megyei forduló (2011. 02.)

Összesen 15 induló volt a versenyen. Fülöp Csaba (9.G) jutalomkönyvet kapott

SZKTV ELŐDÖNTŐ, MEGYEI FORDULÓ (2010. 02. 4-5)

A versenyre összesen 9 fő nevezett, az országos versenyre nem volt továbbjutó. Írásbeli szakmai vizsga alól felmentést kapott 2 szakács és 2 pincér tanuló.

GÖNDÖCS BENEDEK ORSZÁGOS SZAKMAI EMLÉKVERSENY, GYULA (2010.12.11)

Ezüst: Enyedi Márk, Rakusz Krisztián (Szakács díszmunka)
Krekuska Noémi, Paraj Viktor (Pincér díszasztal)
Különdíj: Laczi Anikó, Ábrahám Tímea (Legszebb cukrász dísztorta készítmény)

JÖVŐ HÁZA ALAPÍTVÁNY – DÉLI ZÖLDÖVEZET VETÉLKEDŐ (2010.11.27.)

Az iskola 3 fős csapattal részt vett

SPORTLÖVŐ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ (Tata – Edzőtábor, 2010.11.06)

19. hely: Balla Imre (12.F; Légpisztoly 40 lövéses - Fiú "c" kategória – EGYÉNI)

„A VILÁG MÁSIK OLDALA” FOTÓPÁLYÁZAT (Katona József Könyvtár, 2010. 11.)

I. helyezés: Muszka Ádám (12. F)

HANSÁGI KUPA labdarugó verseny (2010. 11. 26-28)

A fiúknál 9 iskola 10 csapata a nőknél pedig 3 iskola 4 csapata mérkőzött a végső helyekért mintegy 16 fő részvételével. Az iskolát egy csapat képviselte, amely nem lett helyezett.
Megjegyzés: Az iskola focicsapata a tanév során részt vett még a Deák Kupán, valamint a Piarista Kupán. Egyik tornán sem lett helyezett a csapat.

HANSÁGI FERENC EMLÉKVERSENY (2010. 11. 26.)

Összesen 12 szakács, 10 cukrász és 12 pincér tanuló részvételével valósult meg a verseny szakmai része.

Szakmai német nyelv kategória:
1. Molnár Ákos
2. Fázer Márk
3. Remzső Anita

Szakmai angol nyelv kategória:
1. Szabó Imre
2. Szarka Dóra
3. Kónya Zsuzsa

Szakács kategóriában
1. Sebők Ágnes (különdíjban is részesült)
2. Üveges Eszter
3. Szőke Tímea
Különdíj: Palágyi Bendegúz és Rakusz Krisztián

Pincér kategóriában
1. Kovács Attila
2. Baranyi Anita
3. Krekuska Edina
Különdíj: Berczán Andrea és Gera Bencze

Cukrász kategóriában:
1. Nagymihály Andrea
2. Üveges Eszter
3. Sebők Alexandra (különdíjban is részesült)
Különdíj: Kiss Orsolya

„HÁT AKKOR SZÜRET!” SZÜRETI ÉTKEK – HAGYOMÁNYOK – SZOKÁSOK (EGRI SZENT LŐRINCSZAKKÉPZŐ SZAKMAI VERSENYE 2010. 10. 29)

Csapat Aranyérem: (Szakács, cukrász)
Csapat Különdíj: „Legszebb szüreti asztal” (Szakács, cukrász)

A verseny résztvevői:

  • Kocsispéter Anett- cukrász tanuló
  • Sebők Ágnes-szakács tanuló
  • Sánta Dániel-szakács tanuló
  • Szabó Imre-szakács tanuló

Felkészítő tanárok:

  • Sütő Csaba – mesterszakács, szakács szakoktató
  • Kiss Tamás – cukrászmester, cukrász szakoktató
  • Papós Zoltán – gyakorlati oktatásvezető, pincér szakoktató (logisztika, PP anyag, dekor)

MOZAIK MATEMATIKA-VERSENY (2010. októbertől a tanév során 5 fordulóval)

3 osztályból 4 fő

KOMPETENCIA ALAPÚ LEVELEZŐ MATEMATIKA VERSENY (2010. októbertől a tanév során 5 fordulóval)

5 osztály, 34 tanuló indult a versenyen.
15. helyezés: Balla Imre (12.F)
16. helyezés: Nagy Ivett (12.G)
17. helyezés: Csóti Cintia (12.G)
18. helyezés Fázer Márk (12.F)

 

 

 


Hansági Ferenc Szakképző Iskolája 
Szeged, Kenyérgyári út 8.
Tel./Fax: 62/547-242 
titkarsag@hansagi.sulinet.hu 
GPS: 46.2574, 20.119


Órarend | E-naplóEbéd 


Aktuális pályázataink, projektjeink

Erasmus+ :: Külföldi gyakorlatok

Részletek: 2017/16 | 2015/16 | 2014/15 | ...


Nemzeti Tehetség Program

Részletek: 2016 | 2015 | 2014 | ...


Határtalanul

Részletek: 2017 | 2016 | 2014 | ...


TÁRSADALMI INFRASTRUKTÚRA OPERATÍV PROGRAM KÖNYVTÁRI SZOLGÁLTATÁSOK ÖSSZEHANGOLT INFRASTRUKTÚRA-FEJLESZTÉSE - „TUDÁSDEPÓ-EXPRESSZ” (TIOP-1.2.3-11/1)

A pályázat címe:
„Változó Gutenberg galaxis” – Az iskolakönyvtár szolgáltatásainak fejlesztése a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM ORSZÁGOS TEHETSÉGSEGÍTŐ HÁLÓZAT LÉTREHOZÁSA – (MAGYAR GÉNIUSZ INTEGRÁLT TEHETSÉGSEGÍTŐ PROGRAM) (TÁMOP-3.4.4/B-11/2)

A pályázat címe:

"Behálózzuk a tehetségeinket" - a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola tehetségsegítő hálózatában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM SZAKKÉPZŐ INTÉZMÉNYEK FELKÉSZÜLÉSÉNEK TÁMOGATÁSA A RÖVIDEBB KÉPZÉSI IDEJŰ SZAKKÉPZÉS BEVEZETÉSÉRE. (TÁMOP-2.2.5.A-12/1)

A pályázat címe:

Az új típusú szakképzés bevezetésére való felkészülés támogatása a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


Fejlesztések a Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában a TIOP-1.1.1-07/1 pályázat támogatásával »