KERESÉS
Főoldal Versenyek Külföldi kapcsolatok Szakmai gyakorlatok Szülőknek Webmail E-napló
Főoldal
Szakmák Éjszakája 2017
Nyári tábor
Szalagavató 2017
Facebook
Hansági napok
Hírek
Iskolánkról
Képzések
Fenntartónkról
Diákjaink
Szakmai gyakorlat
MNGSZ Hansági Szekció
Szolgáltatásaink
Elismeréseink
Rólunk írták
Minőségbiztosítás
Partnerek
UNESCO
Külföldi kapcsolataink
Projektjeink
Receptbank
Multimédia
Fenntarthatóság
Linkek özöne
Fórum
Kapcsolat
Galéria
Letöltés
Filmek
Information
Informationsheft
Kajacsata

<< Főoldal \ Iskolánkról


Osztályok, Osztályfőnökök (NÉVSOROK»)

Szakgimnázium

9.F :: osztályfőnök: Vágfalviné Kazy Eszter

  • Benis Lili
  • Cseszkó Dorottya
  • Daróczi Kamilla Csenge*
  • Gabnai Csaba Richárd
  • Herbacsek Réka 
  • Hódi Dávid
  • Kádár Andrea Gréta
  • Kiss Dorina Kitti
  • Kollár Tamás Csaba
  • Kószó Bettina
  • Laskai Jázmin Alexa 
  • Major Vivien Ágnes
  • Mánik Márk 
  • Molnár Boglárka 
  • Oberna Erzsébet Szidónia
  • Rácz Szabó Kincső
  • Szabó Alexandra Natália
  • Szűcs Levente

 

11.F :: osztályfőnök: Antal Csaba

  • Batyik Szimonetta
  • Borbola Aldvin
  • Börcsök Katinka
  • Csepella Henrik
  • Fodor Sarolta Anna
  • Gál Zoltán
  • Gargács Norbert
  • Gyapjas Bettina Nóra
  • Hollósi Tímea
  • Kiss Péter
  • Kocsis Laura Dzsenifer
  • Kónya Lilla
  • Kovács Diána Anita
  • Lesznek Korina Nikolett
  • Mundruc Dávid
  • Németh Fanni
  • Novkov Glória
  • Pete Barnabás
  • Sebők László Dominik
  • Szabó Szilvia
  • Szirovicza Nelli
  • Szűcs Anett
  • Tajti Bettina Ramóna
  • Tatár Eszter Noémi
  • Tóth Dávid
  • Vőneki Brigitta

 

12.F :: osztályfőnök: Varga Marianna

  • Agócs Edina Anna
  • Balasi Orsolya
  • Dobó Blanka
  • Dudogh Roland
  • Furka Csaba
  • Gorjanácz Lucián
  • Jenei Bettina Mária
  • Karácsonyi Martin
  • Kis Boglárka
  • Kovács Marcell Richárd
  • Madácsi Krisztián
  • Must Gergô
  • Nagy Dávid István
  • Peták Patrik
  • Petrovszki Alexandra
  • Pópity Viktor Máté
  • Szabó Norbert
  • Szabó Renáta
  • Tóth Dávid
  • Túri Barbara
  • Tülkös Márkó
  • Virág Olivér
  • Zefer Lili
     

1/13.A    (vendéglátás-szervező) :: osztályfőnök: Gyuricza Zsolt

  • Dunai Nóra Dominika
  • Hajdú Bence
  • Horváth Brigitta
  • Király Eszter Tünde
  • Kollár Kitti
  • Lengyel Bálint
  • Mészáros Regina
  • Nagy Gábor László
  • Petri Tímea
  • Portörő Attila Rómeó
  • Simicz Máté
  • Simon Nikiolett
  • Túri Tamás
  • Vőneki Dániel Márk

Szakközépiskola (9-11. évfolyam)   

9.A (cukrász, szakács, vend. eladó) :: osztályfőnök: Kispéter Anna

  • Baranyai Dániel
  • Bozsák Ádám
  • Cseh Adél  
  • Cserép Andrea Katalin
  • Dragity Dávid Dániel
  • Dudás Dorka
  • Erdélyi Cintia Laura 
  • Ferencz Tamás 
  • Goguy Daniela Camelia 
  • Határközi Dorina Viktória 
  • Kelemen János Marcell 
  • Király Diána 
  • Lovas Boglárka
  • Mészáros Csaba János
  • Miklós Tamás
  • Molnár Ádám
  • Nikolic Sándor
  • Nyerges László  
  • Pörnye Antal Dominik
  • Szabó Béla 
  • Szekeres Tibor  
  • Tajthy Donát
  • Tiszavölgyi Regina Cintia
  • Topolay Péter
  • Tóth Kitti
  • Veszelovszki Roland
     

10.A (cukrász, pincér) :: osztályfőnök: Szabó Krisztián

  • Bakos László
  • Benkocs Dániel
  • Bodor Petra
  • Boldizsár Tibor Lajos
  • Burai Béla Dániel
  • Burger Henrietta
  • Chen Tamara
  • Czutor Richárd
  • Csányi Bettina
  • Csúcs Anett
  • Ferkovic Florentin Rómeó
  • Gál Nikolett
  • Gertner Vivien
  • Halasi Szabolcs János
  • Herczeg Lilla Virág
  • Horesnyi László
  • Kovács Edvin
  • Lődy Rebeka
  • Makán Renáta
  • Nacsa Edina
  • Nógrádi Noémi
  • Orosz Szintia Melitta
  • Pesti Martin Imre 
  • Rostás Zsófia
  • Sánta Angéla
  • Sárdi Roland
  • Stadler Adél
  • Szántusz Barbara Eszter
  • Szekeres Anna Lili
  • Szűcs Anna
  • Teleki Bernadett Tünde
  • Terék Noémi
  • Tóth Ádám Attila
  • Turi Zsófia
     

11.A (pincér, szakács) :: osztályfőnök: Antal Csaba

  • Balogh Zoltán
  • Bánfi Kristóf Milán
  • Barna Dániel Patrik
  • Bővíz Péter
  • Császár Csaba
  • Gagyi Timea
  • Gyapjas Csenge Dorina
  • Hegedűs Bence
  • Heitmár Cintia
  • Kiss Tóth Gergely
  • Kovács Zsuzsanna
  • Kuhár Dominik
  • Martonosi Laura
  • Megyeri Levente
  • Mihály Gyula
  • Rauch Szimonetta
  • Szalkai Szabolcs
  • Szögi Nóra
  • Tóth-Baranyi Kornél

Szakközépiskola (Ksz/11-Ksz/12. évfolyam)   

Ksz/11.A (cukrász) :: osztályfőnök: Szendrei Éva

  • Ardai Zoltán
  • Benkő Anikó
  • Bús Hajnalka Margit
  • Curcubet Eszter Salomé
  • Egeresi Kitti
  • Hajdú Emese
  • Kozma Laura Eszter
  • László Hanna
  • Lipták - Galló Dóra
  • Puskás Róbert Richárd
  • Sándor Vivien
  • Szaniszló-Varga Erzsébet
  • Szetei Vivien
  • Tamás Gergely Bence
  • Tipanucz Tamás
  • Tóth Fanni
  • Tóth Szilvia
  • Valkai Ádám Ferenc
  • Vass Tibor Ákos
  • Vörösváczki Viktória
     

Ksz/11.B (pincér, szakács) :: osztályfőnök: Nyilasiné Forray Cintia

  • Bacsa Viktor Krisztián
  • Batki Ádám
  • Bencsik András
  • Beslic Lúká
  • Bódi Richárd
  • Bús Krisztián    
  • Czin Martin
  • Csala Viktot
  • Csete Patrícia Anna
  • Dávid Renáta
  • Fábián Péter
  • Illés Gréta Ildikó
  • Kiss-Horváth Ferenc
  • Kollárik Kálmán
  • Kószó Benedek
  • Kozma Máté
  • Mekkel zsolt József
  • Németh Márta Doloresz   
  • Pap Patrik Márk
  • Polyák Krisztián
  • Sándor Máté
  • Szabó Tamás
  • Szénási Roxána Éva
  • Szűcs Laura Nelli
  • Tallér Dezső
  • Tóth Ágota
  • Tóth Levente
  • Varga Dorina
  • Végh Csaba
     

Ksz/12.A (cukrász, szakács) :: osztályfőnök: Pál Melinda

  • Almási Réka
  • Bakaity Péter
  • Bánóczki László
  • Barna Szabina
  • Biszák Gergő
  • Bodrogi Gyöngyi
  • Bugóczki Tibor
  • Czigeldrom-Korom Judit
  • Csernus Fanni  
  • Dani Sára Terézia
  • Flick Krisztina
  • Hatala Mátyás
  • Hornok Dorottya
  • Karsai Atanáz 
  • Kasza László
  • Kulik Dorina
  • Marton Lilla Zsóka
  • Molnár Richárd
  • Nagy Adrienn Dóra
  • Németh Kitti Anikó
  • Papp Petra Judit
  • Patyi Melinda
  • Rádi Alexandra Judit
  • Ratting Orsolya Éva
  • Redenczki Boglárka
  • Schott Réka
  • Szaszkó Bianka
  • Szűcs Tamás István
  • Tiszavölgyi Renátó
     

Ksz/12.C (pincér, pincér-szakács) :: osztályfőnök: Fazekas Gyula

  • Ams Alexander Josef
  • Bali Benjámin
  • Berta Ibolya
  • Brutyó Richárd
  • Canjavec Boglárka
  • Csatordai Balázs
  • Forgó Gábor
  • Gutta Máté
  • Illés Márk Ferenc
  • Karizs Tímea
  • Katona-Kis Dániel 
  • Koncz Péter
  • Kovács Endre 
  • Lebák Luca Anna
  • Mannhalter Benjámin László  
  • Molnár Regina Vivien
  • Orosz Alex László
  • Péter Ákos
  • Prostek Nóra
  • Rehák Marcell
  • Sipos Kinga Renáta
  • Szaniszló Tímea Boglárka
  • Tóth Lilla
  • Tóth Marcell
  • Tóth Tibor
  • Trájer Tímea
  • Varga Norbert 
  • Vég Péter
     

Szakközépiskola (Ksz/11-Ksz/12. évfolyam)

Ksz/11.E (cukrász, pincér, szakács) :: osztályfőnök: Nyilasiné Forray Cintia

  • Bajáki Erzsébet
  • Baksa Máté
  • Balla Ákos
  • Bodó Zsolt Ádám
  • Csikós Tímea
  • Csont Anikó Edit
  • Fekete Imre
  • Hebők Kamilla
  • Hevesi Alex Károly
  • Hornok Dóra
  • Horváthné Oláh Mária  
  • Horváth-Zsikó Ildikó
  • Jenei Gabriella
  • Kissné Farkas Anikó
  • Kócsó Norbert
  • Kovács Gabriella Rebeka
  • Kovácsné Börcsök Klaudia
  • Ladócki Fanni
  • Magda Gábor István
  • Makra Balázs
  • Maszlag Tibor
  • Nána Csaba
  • Orbán Margit
  • Sováczki Sándor
  • Touré Martine Eleonóra
  • Törőcsik Richárd Tamás
  • Varga Mercédesz
  • Viszmeg Laura

Szakközépiskola (érettségi: 12-13. évfolyam)   

12.A (nappali) :: osztályfőnök: Dóka Zoltán

  • Bodó Zsolt
  • Csekő Fanni Katalin
  • Dékány Dzsenifer
  • Fekete Alexandra
  • Gyémánt Zsolt
  • Harkai Dénes
  • Hatvani Anna Judit
  • Hefkó Sándor
  • Kocsis Endre Dávid
  • Sándor Melinda
  • Szepesi Nikolett
  • Szirmai Andrea
  • Tóth Ádám
  • Vastag Sándor

12.E (esti) :: osztályfőnök: Kárász Ágnes

  • Cseh Rádika
  • Csende Tibor
  • Dobó Zsolt Ádám
  • Erdei Máté
  • Fátrai Erzsébet
  • Kazi Barbara
  • Kiss Katalin
  • Kiss Szabolcs Károly
  • Komócsin Vivien
  • Krizsán Erika
  • Mészáros Erika
  • Nagy-György Mariann
  • Pálovics Richárd Máté
  • Pataki László
  • Ravasz Angéla
  • Reviczki József
  • Szűcs Ákos
  • Takó Gergő
  • Terhes Anita
  • Varga Levente
     

13.E (esti) :: osztályfőnök: Gyuricza Zsolt

  • Bálint Fanni
  • Batancs Gabriella Magdolna
  • Berente Máté
  • Berényi Bence Gyula    
  • Deák Anett
  • Hamza Mária
  • Kovácsné Juhász Annamária
  • Krisztin Roland
  • Ördög Alexandra
  • Rácz Eszter
  • Szabó Beatrize Hajnal
  • Szabó Viktória Hilda
  • Terbe József
  • Varga Szabolcs László 


   

 

Hírek



Új képzések:

Továbbtanulás általános iskolásoknak


Törzsasztal


Spóroljon szálloda,
hotel foglalásán,

www.szallodaszoba.hu



A portál a Hansági Ferenc Szakképző Iskola (Szeged) hivatalos weblapja.

6725 Szeged, Kenyérgyári út 8. Tel.: 62/547-240 e-mail: titkarsag@hansagi.sulinet.hu