1/9.a

Osztályfőnök: Bajuszné Juhász Annamária
Bajus Erik
Balog Elizabet
Gója Kristóf
Herédi Kinga Sára
Horváth Ádám Antal
Kereső Lóránt Róbert
Keszég Vanessza
Kispál Boglárka
Kiss Dzsenifer Ágota
Korom Ádám Mihály
Mikuska Gábor Alex
Nagy Alexandra
Nagy Valentina Mária
Németh Dorina
Oláh Tamás
Óvári Attila
Paulik Annabella Lídia
Porkoláb Sándor
Potyesz Detre
Raffael Dominik
Varga Zsolt Ferenc
Vass Izabella
Vincze Zsófia

 

2/10.A

Osztályfőnök: Ottleczné Patkós Ibolya
Ágoston Lívia Alexandra
Arany Dániel Zoltán
Bakota Zsuzsanna
Berta Anna Réka
Berta Hanna
Binecz Odett Rozália
Boros Gergő
Gerlach Balázs
Horesnyi Dominika
Juhász Anna
Juhász Dominik
Kószó Balázs
Kovács Richárd Ferenc
Lukoczky Lilla Dorina
Mezei Alexandra
Molnár Szilvia
Nagy Nikolett
Orkonyi Nóra
Özvegy Sára
Petrovics Alexandra
Pokol Marcell
Sándorfi Cintia Kíra
Tóth Nikolett Berta
Varga Dominik
Zádori Petra

 

2/10.B

Osztályfőnök: Lovász Richárd
Bajnóczi Diána Katalin
Burger Szabolcs
Fodor Krisztina
Garas László
Handl József
Handl László
Kádár Petra
Kálló Vanessza Angelika
Kiss Fanni
Kókai Máté
Konczik Norbert
Kószó Szabolcs
Mihály István
Molnár Bence
Polyecskó András
Selejan Nóra
Szekeres Tibor
Varga Natália Dóra

 

3/11.A

Osztályfőnök: Zónai Melinda
Balogh Márkó
Dancsik Nikolett
Diviki Zsuzsanna
Érdi Klaudia Kata
Göblös Rebeka
Huszta Henrietta
Jaksa Márk
Kispéter Viktória
Kunszabó Dávid József
Lakita Barbara
Mihályi Gréta Zsófi
Nagy Viktor László
Nagy Zsanett Bernadett
Rácz István Bence
Sápos Viktória
Solymosi Dániel Tibor
Szilasi Réka
Vajnai Alex
Varga Nikolett Anasztázia
Varga Viktória Vanda

 

3/11.B

Osztályfőnök: Kárász Ágnes
Antal Tamás Zoltán
Bukvity Lorisz
Edlich József Ferenc
Gyuránki Norbert
Kalmár Jázmin
Karácsonyi Dániel Tamás
Kiss Ádám Milán
Kiss Dániel
Kökényessy Péter
Kristály Szabolcs
Kurucz Dániel
Lédeczi Írisz Hella
Lénárt Zoltán
Mokcsay Levente
Nagy Lehel
Pálfi Dániel
Sikhegyi Tamás István
Szépe Martin Szabolcs

 

9.F

Osztályfőnök: Antal Csaba
Arányi Tamás
Bogáromi Viktória
Borsi Orsolya
Brkic Diána
Daróczi Gergő Bence
Deák Zsófia Magdolna
Dudás Aliz
Eperjesi Gréta Edina
Gődér Fanni
Hugyák Adrienn
Kállai Valentina
Kocsmáros Lilla Júlia
László Berill
Molnár Szipán Szintia
Molnár Zsuzsanna
Németh Petra
Parma Cristina
Rácz Balázs Árpád
Rózsa Rebeka
Sárréti Vivien
Simon Marcell
Szólát Viktória Zsófia
Szűcs Péter Gergő
Szűcs Szamanta
Takács Natália
Tanács Levente
Tápai Linett Etelka
Tomaschik Bianka Laura
Varga Titanilla
Vörös Dániel
Zámbori Sára Hanna
Zombori Klaudia Karolina

 

10.F

Osztályfőnök: Gyuricza Zsolt
Angyal Gabriella
Balogh Zsolt Károly
Barna Donát
Benes Lilla Henriett
Berta Andor Dániel
Détári Gergő
Horváth Dzsesszika
Jancsik Dorottya
Kádár Renáta
Kasza Bence Erik
Keresztes Anikó
Kis Olivér
Kiss Virág
Kószó Fanni Tünde
Kovács László
Laukó Bálint Lukács
Lavko Nikolett
Leskó Andrea
Lévai Imre Leonard
Márton Vivien Teréz
Mezei Dávid
Papp-Bakos Luca
Perjés Kata Henrietta
Preda Ádám
Szabó Marcell
Szombathelyi Péter
Szűcs Lídia

 

11.F

Osztályfőnök: Varga Marianna
Akkad Hana
Aradi Luca
Bernáth Léna
Börcsök Andrea
Bukvity Ármin
Dancsa Mónika
Dózsai Martina
Fóris Attila Dávid
Gácsér Maja
Gyermán Zsolt
Gyuris Fanni Zsanett
Hajdú Botond Xenosz
Holdas Enikő
Jójárt Péter
Kubik Bianca
László Evelin Eszter
Markovic Gabriella
Márta Petra
Oberna Erzsébet Szidónia
Pigniczki Gergő
Puskás Martin
Rácz Szabina Szimonetta
Szöllősi Levente
Terényi Bence
Tinka Klaudia Ibolyka
Tóth Gergő
Török Ronett Beatrix

 

12.F

Osztályfőnök: Vágfalviné Kazy Eszter
Ábrahám Eszter
Benis Lili
Cseszkó Dorottya
Daróczi Kamilla Csenge
Gabnai Csaba Richárd
Herbacsek Réka
Hódi Dávid
Kádár Andrea Gréta
Kiss Dorina Kitti
Kollár Tamás Csaba
Kószó Bettina
Laskai Jázmin Alexa
Major Vivien Ágnes
Mánik Márk
Molnár Boglárka
Rácz Szabó Kincső
Radics Anna
Szabó Alexandra Natália
Szemmári Viktor Jenő
Szűcs Levente Géza
Tihanyi Fanni

 

Kk12.E

Osztályfőnök: Gyuricza Zsolt
Al-Jordi Lorina
Bilicki Zsófia Hanna
Boda József
Bosnyák Bálint
Császárné Csányi Szilvia
Dózsai Virginia
Fiser Gábor
Gajdács Sándor
Horvát Csongor
Iván Zsolt János
Jójárt Anita Írisz
Kálmán Patrícia Mercédesz
Kelemen Viktor Csaba
Kerekes Zsolt
Kiss Attila
Molnár Dorina
Molnár Gábor Kati
Molnár Ildikó
Nagy Torma Róbert
Nógrádi Noémi
Papné Olasz Elza
Perneki Dániel Jenő
Skultéty Tibor
Szelezsán Vivien
Tót László
Vizi László János

 

Kk13.E

Osztályfőnök: Antal Csaba
Bakos László
Czere Anita
Csúcs Anett
Horesnyi László
Jakab Andrea
Jakab Árpád
Katona Jolán Ágnes
Kezes Rudolf Sámson
Kurai Károly
Molnár Orsolya
Petrov Dániel
Stachó Viktória
Szántusz Barbara Eszter
Szűcs Anna
Szvoboda Lajos
Tanács Gergő
Teleki Bernadett Tünde
Terék Noémi
Tóth Zsolt
Turi Zsófia
Zsámbok Gyula

 

Ksz/11.A

Osztályfőnök: Kispéter Anna Edit
Bácskai Krisztofer János
Budai Krisztina
Csányi Anett
Fábián Nikoletta
Fehér Fanni
Gaudi Klaudia
Gulyás Niké
Haluska Gitta Sára
Jenei Ákos
Kelemen Andrea
Kovács Alexandra
Kupeczik Renáta
Lévay Dávid
Mihályi Ferenc
Papp Vivien Dorina
Prieger Bernadett Judit
Ricart Pellicer Tahis Tímea
Rózsa Bettina
Szarvas Betti
Szekeres Barbara Réka
Tápai Melinda Gabriella
Tukacs Renáta
Vizhányó-Gyömörei Solt
Zádori Andrea

 

Ksz/12.A

Osztályfőnök: Szendrei Éva
Bódai Eszter
Kardos Ágnes
Kónya Lilla
Korom Andrea
Kovács Diána Anita
Mészáros Zoé
Mezei Andrea Mercédesz
Nagy Dorottya Orsolya
Sándor Alexandra
Szász Mercédesz
Szirovicza Nelli
Török Natália
Varga Henrietta
Vőneki Brigitta

 

Ksz/12.B

Osztályfőnök: Nyilasiné Forray Cintia
Belec Leó
Bódis Gergő
Borbély Zoltán János
Fülöp Nikolett Anna
Imre Ádám
Iványi Attila
Mérai Dávid
Mészáros Norman Ákos
Nagy Ádám
Nagy József
Szlovák Andor
Tapasztó Dávid

 

Ksz/11.E1

Osztályfőnök: Nyilasiné Forray Cintia
Hornok Zsombor Levente
Veszprémi Józsefné

 

Ksz/12.E1

Osztályfőnök: Nyilasiné Forray Cintia
Bárkányi Evelin
Eszteró Milán
Gyebnár Lajos Mihályné
Meleg András
Miklós Tamás
Nagyjános Istvánné
Rehák Mária
Schacherer Károly
Simon Péter
Szöllősi Evelin
Szűcs Orsolya
Zagyvai Áron


Hansági Ferenc Szakképző Iskolája 
Szeged, Kenyérgyári út 8.
Tel./Fax: 62/547-242

+36 30 572-5249
titkarsag@hansagi.sulinet.hu 
GPS: 46.2574, 20.119


Órarend | E-naplóEbéd 


Aktuális pályázataink, projektjeink

Erasmus+ :: Külföldi gyakorlatok

Részletek 2018/19 | 2017/182017/16 |...
(lásd Projektjeink menüben)


Nemzeti Tehetség Program

Részletek: 2016 | 2015 | 2014 | ...
(lásd Projektjeink menüben)


Határtalanul

Részletek2019 | 2018 2017 | 2016 | ...
(lásd Projektjeink menüben)


TÁRSADALMI INFRASTRUKTÚRA OPERATÍV PROGRAM KÖNYVTÁRI SZOLGÁLTATÁSOK ÖSSZEHANGOLT INFRASTRUKTÚRA-FEJLESZTÉSE - „TUDÁSDEPÓ-EXPRESSZ” (TIOP-1.2.3-11/1)

A pályázat címe:
„Változó Gutenberg galaxis” – Az iskolakönyvtár szolgáltatásainak fejlesztése a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM ORSZÁGOS TEHETSÉGSEGÍTŐ HÁLÓZAT LÉTREHOZÁSA – (MAGYAR GÉNIUSZ INTEGRÁLT TEHETSÉGSEGÍTŐ PROGRAM) (TÁMOP-3.4.4/B-11/2)

A pályázat címe:

"Behálózzuk a tehetségeinket" - a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola tehetségsegítő hálózatában >>


TÁRSADALMI MEGÚJULÁS OPERATÍV PROGRAM SZAKKÉPZŐ INTÉZMÉNYEK FELKÉSZÜLÉSÉNEK TÁMOGATÁSA A RÖVIDEBB KÉPZÉSI IDEJŰ SZAKKÉPZÉS BEVEZETÉSÉRE. (TÁMOP-2.2.5.A-12/1)

A pályázat címe:

Az új típusú szakképzés bevezetésére való felkészülés támogatása a szegedi Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában >>


Fejlesztések a Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskolában a TIOP-1.1.1-07/1 pályázat támogatásával »