Főoldal Versenyek Külföldi kapcsolatok Szakmai gyakorlatok Szülőknek Webmail E-napló
Főoldal
Kajacsata

<< Főoldal \ Iskolánkról

Börze - Pályaválasztási Vásár

Ebben az évben is megrendezésre került a Pályaválasztási Vásár, ahol iskolánk is képviseltette magát a középiskolák között. A helyszín a szegedi IH Rendezvényközpont volt.

A standon diákjaink és tanáraink tájékoztatták az érdeklődőket az iskolánkban szervezett képzésekről.

- Diákjaink a rendezvényközpont 3 pontján büfével segítettek a rendezőknek. A büfében a mi általunk készített ételeken és koktélokon kívül más iskolák süteményeit, ételeit is felszolgáltuk.
- A szakmaszigeten a szakácsok, pincérek, cukrászok munkájába tekinthettek bele az érdeklődők.
- A szinpadon igazgatónő adott kimerítő válaszokat az interjú kérdésekre.
- A szinpadon diákjaink látványos Show-műsorán ízelítőt adtunk a szakmáink látványos pillanataiból.

Új képzések:

Továbbtanulás általános iskolásoknak

Törzsasztal

Spóroljon szálloda,
hotel foglalásán,

www.szallodaszoba.hu

A portál a Hansági Ferenc Szakképző Iskola (Szeged) hivatalos weblapja.

6725 Szeged, Kenyérgyári út 8. Tel.: 62/547-240 e-mail: titkarsag@hansagi.sulinet.hu